Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Earlier
 2. Ja piszę pamiętnik i lubię to robić dla uporzdkowania
 3. Dwoje ludzi - jeżeli się dogadują to mogą mieć nawet i po 60 lat. Nikogo nie powinno interesować to, kto ile ma, kto ile przeżył. Najważniejszych jest tych dwoje właśnie.
 4. No właśnie sam sobie odpowiedziałeś - to bardzo delikatny temat, którego lepiej w ogóle nie poruszać, albo poruszyć w odpowiednim momencie. Nie uwierzę, że nie wywarło to jakiegoś piętna na psychice dziecka. Nie da się tak.
 5. Przede wszystkim pamiętaj, że facet jest bardziej delikatny i tak na prawdę on Ci nie powie, że coś mu dolega. Niestety taka jest smutna prawda i musisz podejść z sercem do tego tematu.
 6. Ponadto ja muszę powiedzieć, że jeżeli nie ma się zajęcia to tak właśnie jest, że myśli się o głupotach :P
 7. Co do legalnych substancji psychoaktywnych, które pomogą nam zwalczyć chociażby nieśmiałość, kofeina sprawdza się tu dużo lepiej od alkoholu. 🙂 Wkoncu nie bez powodu na pierwsze spotkania ludzie najczęściej zapraszają się na kawę lub piwo. Tylko że tak jak i gadka nie załączy się nam po jednym piwku, tak i filiżanka kawy może okazać się nie wystarczająca. Dlatego jeśli już bardzo chcemy przykombinować to zamiast uchlania się w 3 pupy lepiej zażyć jakiejś przedtreningowki z wysokim stężeniem kofeiny albo paru energetyków. ;D A tak poza tematem, też jestem zwolennikiem bycia sobą i nieudawania nikogo innego.
 8. Ja też jestem uległy 😛 chyba, że mam rację to za nic nie dam się przekonać i wtedy raczej wolę dominować 😎😎
 9. Nie wiem czemu, może im odbija od nadmiaru pieniędzy? Innego wytłumaczenia tej sytuacji niestety nie widzę 😛 albo po prostu poczuli zew wolności i to ich pcha w picie alkoholu.
 10. Jeszcze można popytać po znajomych - często to jest najlepszy sposób. Zazwyczaj znajomi korzystający z danych usług mogą powiedzieć coś więcej, niż tylko suche fakty.
 11. Bez dobrych genów nie ma szans, żeby przetrwać 😛
 12. Mnie też się to kojarzy z nieszczęśliwym związkiem, który na dłuższą metę nie ma najmniejszego sensu.
 13. często niestety to wygląd decyduje o tym, że ktoś albo otrzyma posadę, albo nie. przykra i smutna prawda...
 14. Wiesz co tego się chyba nie da zmienić, a na pewno nie z dnia na dzień. Musisz w każdej trudnej sprawie, która Cię denerwuje starać odnaleźć dobre strony. Przynajmniej od tego zacznij.
 15. Osobiście uważam i nie interesują mnie wasze hejty, że nie należy wszystkiego nigdy mówić. Jedyna osoba, której mówi się wszystko to żona 😛 czasem kiedy znajomi wiedzą mniej, to lepiej dla nas i dla nich. Przynajmniej nie wykorzystają czegoś przeciw nam w gorszych czasach.
 16. Zmiana zachowania, postaw, nastrojów, ale też wyglądu. Dłuższe zostawanie w pracy - chociaż to nie zawsze. Czasem tego akurat wymaga sytuacja w firmie. Tu trzeba odpowiednio wszystko rozróżnić.
 17. No właśnie 😛 zadaj sobie to samo pytanie. Co to za podryw, kiedy nie można pogadać na trzeźwo 😄
 18. Jak byłem mniejszy to odkryłem, co pisała moja siostra. Nie chciałbym czytać tego drugi raz - wiem, że nie powinienem, ale wtedy dziecięca ciekawość wygrała 😄
 19. Zawsze mnie dziwiło dlaczego piękna kobieta oszpeca się w ten sposób 😛 nie mam nic przeciw, jeżeli chodzi o kolczyki, ale z umiarem, czyli tylko w uszach. To wystarczy by podkreślić kogoś kobiecość.
 20. Chodzi Ci pewnie o osoby, które jakoś charakterystycznie się ubierają? Czy osoby, które nie mają za co się ubrać?
 21. Zaczął bym od tego, dlaczego w ogóle chcesz przepisać dziecko? Masz jakieś konkretne powody? Chodzi mi o to, czy może można coś zrobić, żeby tego dziecka nie przenosić?
 22. Trafione w sedno! Czas przestać myśleć o tym, co będzie, a zacząć działać! Nie można stać w miejscu - to taka wegetacja, a dla kogoś całe życie jest przed nim.
 23. Na szczęście przez to nie przechodziłam, więc nie muszę opowiadać o tym, jak odkryłam zdradę. Co nie znaczy, że pewnie po jakiś dziwnych telefonach bym się zastanowiła, czy aby na pewno mój facet jest w porządku.
 24. Niestety mimo tego, iż wydaje nam się, że nie może to może. O co chodzi? Każdy terapeuta też jest inny, każdy czuje się lepszy w czymś innym. Nie można odmówić komuś terapii po jednej wizycie, ale po kilku już tak. Takie prawo dżungli, że tak powiem 😛
 25. Nie ma znaczenia 😛 każdy popełnia błędy, jeżeli będziesz żałować, że coś zrobiłeś po ślubie, czy przed to tylko Ty będziesz z tym żył. Każdy sądzi według własnego sumienia i tyle 😛
 26. Wiadomo, że po poprzednim związku ciężko będzie zaufać, ale popatrz na to z drugiej strony? Czy każdy musi być taki sam? Czy każdy następny związek musi się skończyć klapą? Wydaje mi się, że nie. Trzeba być otwartym na nowe znajomości - to jest jedyne rozsądne rozwiązanie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...