Jump to content
Sign in to follow this  
Patixx

Turnusy odchudzające - ktoś korzystał?

Recommended Posts

Od zawsze miałam problemy z wagą, do czego przyczynili się moi rodzice, ale teraz mogę już decydować o sobie, więc chciałabym co nie co zrzucić. Zastanawiam się właśnie nad takim turnusem odchudzającym - ktoś korzystał? Opłaca się, czy to wyrzucanie pieniędzy po prostu?

Nie korzystałam, ale powiem Ci, że fajna rzecz, może byśmy razem pojechały? Ja się sama nad tym zastanawiałam, bo pasuje mi zrzucić kilka kg, ale wiadomo, że samemu to tak głupio niestety. Jak byś się zdecydowała to daj znać - poszukam czegoś odpowiedniego 🙂 przy okazji poznamy może jakiś fajnych ludzi.

Takie turnusy odchudzające to nie tylko fajny sposób na poznanie nowych ludzi, dotkniętych tą samą chorobą co i my, ale przede wszystkim na zadbanie o swoje zdrowie, które w końcu mamy tylko jedno. Ogólnie na plus - cena takich turnusów nie jest najniższa, ale warto. Ćwiczenia, dieta - wszystko jest za Ciebie zaplanowane 😉

Nie korzystałam, ale to mi się kojarzy z czymś takim, jak sanatorium. Jedziesz, żeby schudnąć, ale przy okazji dobrze się zabawić. Jak bym była w związku to raczej nigdy bym się nie zdecydowała na takie coś, to mogłoby się źle skończyć.

No ja jestem ciekaw i chciałbym zobaczyć efekty przed takim turnusem, jak i po... Czy rzeczywiście coś takiego daje jakieś fajne efekty.

W dniu 24.08.2019 o 16:06, solskjer napisał:

No ja jestem ciekaw i chciałbym zobaczyć efekty przed takim turnusem, jak i po... Czy rzeczywiście coś takiego daje jakieś fajne efekty.

Też jestem ciekaw. Niestety bardzo często osoby, które powracają z tych turnusów wcale nie wyglądają lepiej. Wracają do starych nawyków i nici z efektów.